Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programavimas>Programavimo referatai

Programavimo referatai (46 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Uždavinių su vektoriais sprendimo galimybės kompiuterinėse matematikos sistemose

  Vektoriaus sąvoka. Vektorius MAPLE sistemoje. Vektorių užrašymas MAPLE. Vektoriaus apibrėžimas. Jei vektoriaus komponentės vienodos. Vektorių užrašymas naudojant baigtinių aibių ir baigtinių sekų elementus. Jei vektoriaus komponentės yra susietos su savo indeksais funkcine priklausomybe. Pagrindinės vektorių operacijos MAPLE. Vektoriaus komponenčių kiekis. Vektoriaus komponenčių rūšiavimas. Didžiausios ir mažiausios vektoriaus komponentės. Vektoriaus komponentės keitimas. Veiksmai su vektoriais MAPLE. Vektorių sudėtis. Vektoriaus sandauga iš skaičiaus. Kampas tarp vektorių. Vektorių skaliarinė sandauga. Vektorinė sandauga. Mišrioji vektorių sandauga. Vektoriaus vaizdavimas grafiškai. Uždavinių su vektoriais pavyzdžiai Maple sistemoje. Veiksmai su vektoriais Mathematica sistemoje. Komandų skirtumai MAPLE ir MATHEMATICA.
  Programavimas, referatas(11 puslapių)
  2009-12-29
 • WEB spalvų palečių apžvalga

  Web-saugių palečių dilema. Aukštos ir tikros spalvos. Nepagrįstos (Unsupported) spalvos. Nesaugus Web pasaulis.
  Programavimas, referatas(9 puslapiai)
  2008-04-30
 • Webware taikymo galimybės internetinių aplikacijų kūrime

  Kas yra Webware? Bendras supratimas. Webware privalumai. Kit‘u rinkinys. WebKit. MiddleKit. UserKit. PSP. TaskKit. FunFormKit. FormKit. Mod_webkit. Aplikacijų serveris. Webware instaliacija. Būtina sąlyga. Bendravimas su Aplikacijų Serveriu. Testavimas.
  Programavimas, referatas(10 puslapių)
  2007-04-18
 • XML ir XHTML vaidmenys puslapio kūrime

  XML. Taisyklės. XHTML. Taisyklės. Išvados.
  Programavimas, referatas(10 puslapių)
  2007-04-18
 • XML panaudojimas internetiniuose puslapiuose

  Kas yra XML? Žymės ir elementai. Atributai. Vardų sritys. Intarpai. Specialios žymės. DTD. XML Schema. XML dokumentas. XML panaudojimas.
  Programavimas, referatas(5 puslapiai)
  2007-04-18
 • XML-RPC apžvalga

  Kas tai yra XML-RPC? Ką daro XML-RPC? XML-RPC bendruomenė. Remote Procedure Calls (RPC). XML-RPC trūkumai. XML-RPC perduodami duomenų tipai. Sveikieji (Integers). Slankaus kablelio skaičiai (Float). Loginis duomenų tipas (Boolean). Eilutės duomenų tipas (String). Datos ir laiko duomenų tipas. Mišrūs duomenų tipai. Masyvai. Struktūros. XML turinys (XML payload). Parametrai. Metodų vardai, pavadinimai.
  Programavimas, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-18
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
Puslapyje rodyti po