Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programavimas>Programavimo namų darbai

Programavimo namų darbai (40 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Algoritmai (2)

  Algoritmų namų darbai. Uždaviniai. Skaičiavimai.
  Programavimas, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-07-15
 • Algoritmai (6)

  Įvadas. Algoritmo sąvoka. Algoritmų blokinės schemos. Algoritmų tipai. Tiesiniai algoritmai. Šakotieji algoritmai. Uždavinys: Duoti trys nelygūs skaičiai. Reikia surasti didžiausią iš jų ir parodyti kompiuterio ekrane. Cikliniai algoritmai. Dvi ciklo struktūros.
  Programavimas, namų darbas(8 puslapiai)
  2009-10-15
 • Algoritmai ir duomenų struktūros (2)

  Užduoties analizė. Užduotis: Suformuoti sąrašą lankytojų, kuriems narystė nėra pasibaigusi. Pradinių duomenų analizė. Rezultatų analizė. Programos struktūra. Programos paskirtis. Programos globalieji aprašai. Programos lokalieji aprašai. Programos struktūrograma. Procedūra. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai. Procedūros vidiniai kintamieji. Procedūros struktūrograma. Funkcija. Funkcijos paskirtis. Funkcijos rezultatas. Funkcijos vidiniai kintamieji. Funkcijos struktūrograma. Vartotojo vadovas. Programos kodas. Duomenys ir rezultatai. Duomenų failas. Rezultatų failas.
  Programavimas, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-05-22
 • Algoritmai ir duomenų struktūros (3)

  Užduoties analizė. Užduotis. Turime žurnalų prenumeratorių sąrašą. Žurnalo pavadinimas, prenumeratoriaus pavardė ir vardas, prenumeratos mėnesiai: pradžia ir pabaiga. Duomenų analizė. Programos struktūra. Programos globalieji aprašai. Programos lokalieji aprašai. Programos kodas. Procedūra IVED. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Procedūra Burbulas. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Procedūra MinMax. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Procedūra ISVED. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Procedūra Filtravimas. Procedūros paskirtis. Procedūros formalieji parametrai ir jų paskirtis. Procedūros vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Procedūros kodas. Funkcija vidurkis. Funkcijos paskirtis. Funkcijos formalieji parametrai ir jų paskirtis. Funkcijos rezultatas ir jo tipas. Funkcijos kodas. Funkcija Min. Funkcijos paskirtis. Funkcijos formalieji parametrai ir jų paskirtis. Funkcijos rezultatas ir jo tipas. Funkcijos vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Funkcijos kodas. Funkcija Max. Funkcijos paskirtis. Funkcijos formalieji parametrai ir jų paskirtis. Funkcijos rezultatas ir jo tipas. Funkcijos vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Funkcijos kodas. Funkcija Dvejet. Funkcijos paskirtis. Funkcijos formalieji parametrai ir jų paskirtis. Funkcijos rezultatas ir jo tipas. Funkcijos vidiniai kintamieji ir jų paskirtis. Funkcijos kodas. Duomenys ir rezultatai. Duomenų failas. Rezultatų failas.
  Programavimas, namų darbas(11 puslapių)
  2010-04-23
 • Blankų, šablonų, anketų ("form") panaudojimas internetiniame puslapyje

  Formos sukūrimo procesas. Bendra formos aprašymo struktūra. Formos elementai.
  Programavimas, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-04-07
 • C++ programavimo kalba. Kvadratinė lygtis

  DArbas su C++ programavimo kalba. Programa suras kvadratinės lygties sprendinius.
  Programavimas, namų darbas(1 puslapis)
  2012-03-12
 • CGI pagrindai, naudojamos programavimo kalbos

  Interneto kūrimas. WEB serverio veikimas. CGI (Common Gateway Interface) technologija. CGI skriptai. CGI skriptas, parašytas C kalba. CGI skriptas, parašytas PERL programavimo kalba. Dinaminių puslapių kūrimas naudojant CGI. Formos kūrimas. Aplinkos kintamieji.
  Programavimas, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-05-04
 • Deikstros algoritmas

  Darbo užduotis: Realizuoti "Deikstros" algoritmą ir sudaryti programą trumpiausio kelio nuo "P" (pradžia) iki "G" (galas) radimui.
  Programavimas, namų darbas(4 puslapiai)
  2005-11-13
 • Duomenų bazė

  Mdb byla. Duomenų bazės pavyzdys.
  Programavimas, namų darbas
  2006-03-08
 • Duomenų bazė: bankas

  .mdb. byla. Duomenų bazė "Bankas".
  Programavimas, namų darbas
  2008-12-19
 • Duomenų bazė: Biblioteka (2)

  4 namų darbas. Duomenų bazė. Bibliotekos duomenų bazė su užklausomis ir ataskaitomis.
  Programavimas, namų darbas
  2009-01-28
 • Duomenų bazė: drabužių parduotuvė

  MDB byla. Drabužių parduotuvės duomenų bazė su gavimais pardavimais, ryšiais, ataskaitomis.
  Programavimas, namų darbas
  2008-03-15
 • Duomenų bazė: statybinių medžiagų sandėlis

  Duomenų bazė. Praktinė dalis su Microsoft Access programa. Lentelės, užklausos, ataskaitos, formos, valdymo mygtukais (switchboard).
  Programavimas, namų darbas
  2009-01-23
 • Duomenų bazės (12)

  Užduotis: Nubraižyti medžio tipo, paprastąją ir sudėtingą tinklinę kanonines schemas, susidedančias iš ne mažiau kaip 7 lentelių. Atlikti pasirinktinai vienos iš sudarytų kanoninių schemų transformaciją į kitą kanoninės schemos tipą. Sudaryti duomenų bazės kanoninę schemą, kurioje būtų bent 4 lentelės. Lenteles užpildyti bent po 8 įrašus. Nurodyti identifikacinius ir asociatyvinius laukus. Nurodyti ryšius tarp lentelių bei jų tipus. Nurodyti kanoninės schemos tipą. Pateikti savo sugalvotus ir su paaiškinimais išspręstus uždavinius, visoms 8 paskaitų metu nagrinėtoms reliacinės algebros operacijoms.
  Programavimas, namų darbas(12 puslapių)
  2009-06-13
 • Duomenų bazės (14)

  1 Užduotis: Nubraižyti medžio tipo ir sudėtingąją tinklines kanonines schemas, kurias sudaro ne mažiau kaip 8 blokai. Pateikti paaiškinimus. 2 Užduotis: Atlikti kanoninės schemos transformaciją iš vienos kanoninės schemos į kitą. Kanoninė schema turi susidėti ne mažiau kaip 6 lentelių. Pateikti paaiškinimus. 3 Užduotis: Sudaryti duomenų bazę. Kanoninę schemą turi sudaryti bent keturios lentelės. Pateiktos lentelės turi būti užpildytos mažiausiai aštuoniais įrašais. Stulpelių skaičius pasirenkamas laisvai. Identifikaciniai laukai turi būti pažymėti. Prie ryšiu nurodyta kokie laukai susieti. Nurodyti kanoninės schemos tipą. 4 Užduotis: Pateikti savo sugalvotus ir su paaiškinimais išspręstus 8 reliacinės algebros operacijomis.
  Programavimas, namų darbas(10 puslapių)
  2011-01-17
 • Elektroninių sistemų programavimas (2)

  Baziniai duomenų tipai bei duomenų įvedimas/išvedimas. Sukurti programą, kuri leistų įvesti duomenis (5 punkte pateikti individualūs variantai), bei suformuotų lentelę, kuri pateikta užduotyje. Aritmetinės operacijos ir matematinės funkcijos C kalboje. Sukurti programą, kuri apskaičiuotų ir išvestų ir reikšmes pagal formules, kurios nurodytos. Jūsų individualioje užduotyje (5 punktas). Nustatykite formulės parametrų reikšmių sritis ir pasirinkite reikšmes iš šių sričių. Parametrai, kurie turi vardus ir - sveikieji, kiti parametrai - su slankiuoju kableliu. Parametrų reikšmės, kurių vardai ir , turi būti įvedamos iš klaviatūros, kitų reikšmės - užsiduodamos kaip pradinės reikšmės, aprašant esančius kintamuosius. Leidžiama (ir netgi pageidautina) supaprastinti (išskaidyti) formules, siekiant sumažinti skaičiavimo apimtis. Sąlyginiai operatoriai C kalboje. Sudaryti programą, kuri įveda taško koordinates ir nustato, ar patenka šis taškas į užštrichuotą plotą paveikslėlyje. Kiekvienas variantas turi atskirą paveikslėlį. Patekimą ant ploto ribos reikia laikyti kaip patekimą į plotą. Ciklo operatoriai. Eilutei, kurios nariai apskaičiuojami pagal individualioje užduotyje pateiktą formulę, apskaičiuoti jos narių sumą su užsiduotu tikslumu (0.000001) bei pirmųjų 10-ties narių sumą. Esant reikalui, galima išraišką supaprastinti. Ciklo ir sąlyginiai operatoriai. Funkcijai , kuri pavaizduota Jūsų individualioje užduotyje, apskaičiuoti reikšmes prie. Papildomas reikalavimas - gauti funkcijos grafiką ekrane. Operacijos manipuliuojant bitais. Parašyti dvi programas. Viena iš jų turėtų išvesti duomenų struktūros (variantai pateikti 5 punkte) sudedamąsias dalis ir suformuoti supakuotą struktūrą, antra – įvedus supakuotą struktūrą kaip 16-tainį skaičių, išvesti jos sudedamąsias dalis. Darbas su masyvais. Sukurti masyvą, kurį sudarytų atsitiktiniai sveikieji skaičiai. Masyvo dydis bei reikšmių diapazonas nurodyti Jūsų individualiojo varianto užduotyje. Taip pat individualiose užduotyse nurodyta, kaip apdoroti masyvą. Rodyklės ir masyvai. Įvykdyti 7 laboratorinio darbo užduotį su papildomomis sąlygomis: masyvo dydis nustatomas programos vykdymo pradžioje ir jis yra atsitiktinis skaičius iš 50 - 200 diapazono; programos tekste uždraudžiama naudoti indeksacijos operacijas.
  Programavimas, namų darbas(13 puslapių)
  2010-05-26
 • Erdvinis vaizdas ir trys projekcijos

  AutoCAD namų darbas "Erdvinis vaizdas ir trys projekcijos".
  Programavimas, namų darbas
  2006-05-12
 • Informacijos slaptumas (šifravimas) UMTS tinkle

  UMTS – universalioji mobiliųjų telekomunikacijų sistema. UMTS tinklo architektūra. UMTS informacijos slaptumas (šifravimas). UMTS ir GSM tinklų šifravimo palyginimai.
  Programavimas, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-12-14
 • Kompiuterinis projektavimas

  Kompiuterinis projektavimas Autodesk programa. Darbo ašių, plokštumų ir taškų sudarymas bei objektų vaizdavimas ir paslėpimas. Darbo tikslas. Teorinė dalis. Darbo ašių sudarymas. Darbo plokštumų sudarymas. Darbo taškų sudarymas. Darbo eiga. Darbo ašis. Darbo plokštumos "briauna/ašis - briauna/ašis" sudarymas. Darbo plokštumos "briauna/ašis – plokščias kampas" sudarymas. Darbo plokštumos "lietimasis – lygiagreti plokštumai" sudarymas. Darbo plokštumos "lietimasis – briauna/ašis" sudarymas. Darbo plokštumos "lygiagrečios plokštumai – su perslinkimu" sudarymas. Darbo plokštumos "lietimasis – lietimasis" sudarymas. Darbo taškų sudarymas. Darbo elementai. Objektų vaizdavimo valdymas desktop visibility lange. Darbas iliustruotas paveikslėliais ir brėžiniais (26).
  Programavimas, namų darbas(19 puslapių)
  2008-04-28
 • Lygiagretieji algoritmai

  Grafų teorija. Minimalaus dengiančio medžio radimas. Algoritmų sudarymo taisyklės. Primo algoritmas. Formulavimas. Primo algoritmas. Nuosekliojo algoritmo sudėtingumas. Lygiagrečiojo algoritmo sudėtingumas. Analizė. Bandymai ir jų rezultatai. Duomenys. Grafikai. Išvados.
  Programavimas, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-02-06
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po