Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programavimas

Programavimas (321 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • E-verslo šablonai

  PowerPoint pristatymas. Šablonai e-verslui. Šablonų tarpusavio ryšiai. Verslo šablonų (Business patterns) struktūra.. Verslo šablonai. Verslo šablonai: User-to-Business. Verslo šablonai: User-to-data. Verslo šablonai: User-to-online buying. Verslo šablonų taikymo pavyzdžiai. Sujungimo į visumą šablonai (Integration patterns). Sujungimo į visumą šablonų taikymo pavyzdžiai. Vartotojų projektavimas (Custom design). Vartotojų projektavimas (Custom design). Vartotojų projektavimas (Custom design). Sudėtiniai šablonai (Composite patterns). Pritaikymo šablonai (Application patterns). Aplikacijų gairės. Darbas iliustruotas paveikslėliais (4).
  Programavimas, pristatymas(18 skaidrių)
  2008-04-25
 • Elektroninis dienynas (2)

  Įvadas. Programuotojo profesinės kompetencijos. Informacinių šaltinių apžvalga. Teorinė apžvalga. Internetinių svetainių apžvalga. MySQL apžvalga. Teisiniai interneto veiklos aspektai. Naudota programinė įranga. Užduoties formulavimas. Duomenų bazės projektavimas. Duomenų bazės. Duomenų bazės bei lentelių kūrimas. Ryšių tarp lentelių nustatymas. Loginis lentelių modelis. Fizinių lentelių modelis. Duomenų bazės redagavimas. Duomenų suvedimo realizavimas PHP programa. Sekretorių prisijungimas. 2 Dėstytojų prisijungimas. Programos specifikacijos. Tinklapio projektavimas. Tinklalapio struktūra. Įėjimas iš tinklalapio į duomenų bazę. Vartotojo dokumentacija. Minimalūs aparatūriniai programiniai reikalavimai. Prisijungimas. Dėstytojai. Sekretorės. Testavimo prisijungimas. Svetainės testavimas ir publikavimas. Publikavimas. Testavimas. Ekonominis pagrindimas. Išvados ir rekomendacijos. Anotacija. Annotation. Priedai (3). Darbas iliustruotas paveikslėliais. Darbo PowerPoint pristatymas.
  Programavimas, diplominis darbas(42 puslapiai)
  2008-04-15
 • Elektroninių sistemų programavimas

  Baziniai duomenų tipai bei duomenų įvedimas/išvedimas. Užduotis: Sukurti programą, kuri leistų įvesti duomenis bei suformuotų lentelę, kuri pateikta užduotyje. Aritmetinės operacijos ir matematinės funkcijos C kalboje. Užduotis:Sukurti programą, kuri apskaičiuotų ir išvestų ir reikšmes pagal formules, kurios nurodytos Jūsų individualioje užduotyje. Nustatykite formulės parametrų reikšmių sritis ir pasirinkite reikšmes iš šių sričių. Parametrai, kurie turi vardus ir - sveikieji, kiti parametrai - su slankiuoju kableliu. Parametrų reikšmės, kurių vardai ir , turi būti įvedamos iš klaviatūros, kitų reikšmės - užsiduodamos kaip pradinės reikšmės, aprašant esančius kintamuosius. Leidžiama (ir netgi pageidautina) supaprastinti (išskaidyti) formules, siekiant sumažinti skaičiavimo apimtis. Sąlyginiai operatoriai C kalboje. Užduotis: Sudaryti programą, kuri įveda taško koordinates ir nustato, ar patenka šis taškas į užštrichuotą plotą paveikslėlyje. Kiekvienas variantas turi atskirą paveikslėlį. Patekimą ant ploto ribos reikia laikyti kaip patekimą į plotą. Ciklo operatoriai. Užduotis: Eilutei, kurios nariai apskaičiuojami pagal individualioje užduotyje pateiktą formulę, apskaičiuoti jos narių sumą su užsiduotu tikslumu (0.000001) bei pirmųjų 10-ties narių sumą. Esant reikalui, galima išraišką supaprastinti. Ciklo ir sąlyginiai operatoriai. Užduotis: Funkcijai , kuri pavaizduota Jūsų individualioje užduotyje, apskaičiuoti reikšmes. Papildomas reikalavimas - gauti funkcijos grafiką ekrane. Operacijos manipuliuojant bitais. Užduotis: Parašyti dvi programas. Viena iš jų turėtų išvesti duomenų struktūros sudedamąsias dalis ir suformuoti supakuotą struktūrą, antra – įvedus supakuotą struktūrą kaip 16-tainį skaičių, išvesti jos sudedamąsias dalis. Darbas su masyvais. Užduotis: Sukurti masyvą, kurį sudarytų atsitiktiniai sveikieji skaičiai. Masyvo dydis bei reikšmių diapazonas nurodyti Jūsų individualiojo varianto užduotyje. Taip pat individualiose užduotyse nurodyta, kaip apdoroti masyvą. Rodyklės ir masyvai. Užduotis: Įvykdyti 7 laboratorinio darbo užduotį su papildomomis sąlygomis: masyvo dydis nustatomas programos vykdymo pradžioje ir jis yra atsitiktinis skaičius iš 50 - 200 diapazono; programos tekste uždraudžiama naudoti indeksacijos operacijas. Grafinės vartotojo sąsajos kūrimas su Labwindows/CVI. Užduotis: Sukurti grafinę vartotojo sąsają, kuri turėtų valdymo mygtukus bei grafiką. Grafike turi būti atvaizduojami sugeneruoti duomenys. Grafinis programavimas su Labview Užduotis: Sukurti funkcinio generatoriaus modelį - grafinę vartotojo sąsają, blokinę diagramą. Realizuoti funkcinio generatoriaus modelį, kuris generuotų keturių formų signalus stačiakampio, pjūklo, trikampio, kosinuso. Vartotojo sąsajoje sukurti valdančiuosius mygtukus signalo formos, amplitudės, dažnio keitimui.
  Programavimas, laboratorinis darbas(17 puslapių)
  2009-04-24
 • Elektroninių sistemų programavimas (2)

  Baziniai duomenų tipai bei duomenų įvedimas/išvedimas. Sukurti programą, kuri leistų įvesti duomenis (5 punkte pateikti individualūs variantai), bei suformuotų lentelę, kuri pateikta užduotyje. Aritmetinės operacijos ir matematinės funkcijos C kalboje. Sukurti programą, kuri apskaičiuotų ir išvestų ir reikšmes pagal formules, kurios nurodytos. Jūsų individualioje užduotyje (5 punktas). Nustatykite formulės parametrų reikšmių sritis ir pasirinkite reikšmes iš šių sričių. Parametrai, kurie turi vardus ir - sveikieji, kiti parametrai - su slankiuoju kableliu. Parametrų reikšmės, kurių vardai ir , turi būti įvedamos iš klaviatūros, kitų reikšmės - užsiduodamos kaip pradinės reikšmės, aprašant esančius kintamuosius. Leidžiama (ir netgi pageidautina) supaprastinti (išskaidyti) formules, siekiant sumažinti skaičiavimo apimtis. Sąlyginiai operatoriai C kalboje. Sudaryti programą, kuri įveda taško koordinates ir nustato, ar patenka šis taškas į užštrichuotą plotą paveikslėlyje. Kiekvienas variantas turi atskirą paveikslėlį. Patekimą ant ploto ribos reikia laikyti kaip patekimą į plotą. Ciklo operatoriai. Eilutei, kurios nariai apskaičiuojami pagal individualioje užduotyje pateiktą formulę, apskaičiuoti jos narių sumą su užsiduotu tikslumu (0.000001) bei pirmųjų 10-ties narių sumą. Esant reikalui, galima išraišką supaprastinti. Ciklo ir sąlyginiai operatoriai. Funkcijai , kuri pavaizduota Jūsų individualioje užduotyje, apskaičiuoti reikšmes prie. Papildomas reikalavimas - gauti funkcijos grafiką ekrane. Operacijos manipuliuojant bitais. Parašyti dvi programas. Viena iš jų turėtų išvesti duomenų struktūros (variantai pateikti 5 punkte) sudedamąsias dalis ir suformuoti supakuotą struktūrą, antra – įvedus supakuotą struktūrą kaip 16-tainį skaičių, išvesti jos sudedamąsias dalis. Darbas su masyvais. Sukurti masyvą, kurį sudarytų atsitiktiniai sveikieji skaičiai. Masyvo dydis bei reikšmių diapazonas nurodyti Jūsų individualiojo varianto užduotyje. Taip pat individualiose užduotyse nurodyta, kaip apdoroti masyvą. Rodyklės ir masyvai. Įvykdyti 7 laboratorinio darbo užduotį su papildomomis sąlygomis: masyvo dydis nustatomas programos vykdymo pradžioje ir jis yra atsitiktinis skaičius iš 50 - 200 diapazono; programos tekste uždraudžiama naudoti indeksacijos operacijas.
  Programavimas, namų darbas(13 puslapių)
  2010-05-26
 • Erdvinis vaizdas ir trys projekcijos

  AutoCAD namų darbas "Erdvinis vaizdas ir trys projekcijos".
  Programavimas, namų darbas
  2006-05-12
 • Evoliuciniai algoritmai robotikoje

  Įvadas. Tikslas apžvelgti kelis pavyzdžius, kokiu būdu ir kaip yra panaudojami evoliuciniai algoritmai robotikoje. Kas yra evoliuciniai algoritmai. Kur naudojami evoliuciniai algoritmai. Neuroninių tinklų mokymas. Autonominio roboto valdymas naudojant genetinį programavimą. Genetinio algoritmo panaudojimas autonominio roboto navigacijoje. Apibendrinimas.
  Programavimas, referatas(11 puslapių)
  2010-09-22
 • FIR filtro matematinio modelio sudarymas

  Darbo tikslas: susipažinti su FIR filtrais, pademonstruoti, kaip skaitmeniniai filtrai gali būti panaudoti įvairaus dažnio signalų filtravimui. Darbo metu bus nustatomi FIR filtro koeficientai ir perdavimo charakteristikos, filtruojami signalai. Užduotis: Naudojant MATLAB paketą sugeneruoti nurodytų parametrų sinusinių sumos signalą. Sudaryti FIR filtrą, kuris filtruotų vieną iš sinusinio signalo dedamųjų ir paliktų kitą. Nustatyti filtro charakteristikas. Sudarytu filtru filtruoti sinusinių sumos, vienetinio impulso ir atsitiktinį signalus. Atvaizduoti ir palyginti pradinius ir filtruotus signalus bei jų spektrus. Eksperimentinė dalis. Darbo rezultatai. Išvados. Paveikslai (10). Priedas - programos kodas. Signalų apdorojimo laboratorija.
  Programavimas, laboratorinis darbas(8 puslapiai)
  2006-02-17
 • FIR filtro matematinio modelio sudarymas (2)

  Užduotis: naudojant MATLAB paketą, sugeneruoti nurodytų parametrų sinusinių sumos signalą. Sudaryti FIR filtrą, kuris filtruotų vieną iš sinusinio signalų dedamųjų ir paliktų kitą. Nustatyti filtro charakteristikas. Sudarytu filtru filtruoti sinusinių sumos, vienetinio impulso ir atsitiktinį signalus. Atvaizduoti ir palyginti pradinius ir filtruotus signalus bei jų spektrus. Pradiniai duomenys. Darbo eiga ir rezultatai. 450Hz ir 700Hz sinusinių sumos signalas ir jo spektras. Žemo dažnio FIR filtro perdavimo charakteristika. Žemo dažnio FIR filtro vėlinimo charakteristika. Žemo dažnio FIR filtro koeficientai. Žemo dažnio FIR filtro koeficientų charakteristikos. Vienetinio impulso signalas ir jo spektras. Žemo dažnio FIR filtro impulso reakcija ir jos spektras. Atsitiktinis signalas ir jo spektras. Žemo dažnio FIR filtru nufiltruotas atsitiktinis signalas ir jo spektras. Žemo dažnio FIR filtru nufiltruotas 450Hz ir 700Hz sinusinių sumos signalas ir jo spektras. Išvados.
  Programavimas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2007-08-28
 • FIR filtro matematinio modelio sudarymas (4)

  Tikslas: Susipažinti su FIR filtrais, pademonstruoti, kaip skaitmeniniai filtrai gali būti panaudoti įvairaus dažnio signalų filtravimui. Darbo metu bus nustatomi FIR filtro koeficientai ir perdavimo charakteristikos, filtruojami signalai. Darbo eiga.
  Programavimas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-03-14
 • Forumo programavimas

  Įvadas. Forumo talpinimas serveryje. Forumo programavimo technologijos pasirinkimas. Duomenų bazės. Programavimo technologija. Forumo kūrimas (planavimas). Forumo galimybių bei poreikių išsiaiškinimas. Kas tai yra forumų moderatoriai ir administratoriai? Duomenų bazės projektavimas. Programos klasių ir metodų projektavimas. Programos kodo rašymas. Forumo testavimas. Forumo saugumas. Forumų integravimas į kuriamas sistemas. Išvados.
  Programavimas, referatas(9 puslapiai)
  2008-04-07
 • Free Pascal (FP). Funkcija. Vyriausio mokinio amžiaus skaičiavimas dienomis

  L3. Funkcija. Užduotis:Žinome klasės mokinių gimimo datas (metai, mėnuo, diena). Rasti vyriausią mokinį ir atspausdinti, kiek dienų jis jau pragyveno. Skaičiavimo momento metus, mėnesį ir dieną įvesti klaviatūra (arba paimti kompiuterio datą). Parašyti funkciją, skaičiuojančią mokinio amžių dienomis. Pageidautina įvertinti keliamuosius metus. Programos aprašymas. Programos tekstas. Duomenų ir rezultatų pavyzdys.
  Programavimas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2010-12-10
 • Free Pascal (FP). Triženklių dalyba iš kitų skaičių

  Užduotis: Rasti, kiek yra sveikųjų triženklių skaičių, kurie be liekanos dalijasi iš duotų teigiamų skaičių s1 ir s2. Programos aprašymas. Programos tekstas. Duomenų ir rezultatų pavyzdys.
  Programavimas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-12-10
 • Free Pascal programavimo kalba: "Kamuolys"

  Free Pascal programavimo uždavinys "Kamuolys".
  Programavimas, pavyzdys
  2006-03-30
 • Free Pascal programavimo kalba. "Apskritimas"

  Programavimo užduotys - "Apskritimas".
  Programavimas, pavyzdys
  2006-03-30
 • Free Pascal programavimo kalba. "Arbūzai"

  Free Pascal programavimo kalba. Programavimo užduotis "Arbūzai".
  Programavimas, pavyzdys
  2006-03-30
 • Free Pascal programavimo kalba. "Masyvai"

  Free Pascal programavimo kalba. Programavimo užduotys - "Masyvai".
  Programavimas, pavyzdys
  2006-03-30
 • Free Pascal programavimo kalba. "Procedūra"

  Free Pascal programavimo kalba. Programavimo uždavinys "Procedūra".
  Programavimas, pavyzdys
  2006-03-30
 • Free Pascal programavimo kalba. Duomenų nuskaitymas iš failo

  Free Pascal programavimo kalba. Programavimo užduotis "Duomenų nuskaitymas iš failo".
  Programavimas, pavyzdys
  2006-03-30
 • Free Pascal programavimo kalba. Duomenų rikiavimas

  Free Pascal programavimo kalba. Programavimo užduotis "Duomenų rikiavimas".
  Programavimas, pavyzdys
  2006-03-30
 • Funkcijos minimizavimas gradientiniu nusileidimo metodu

  Funkcijos minimizavimas gradientiniu nusileidimo metodu. Darbo tikslas: suprogramuoti gradientinio nusileidimo metodą ir patyrinėti žingsnio ilgio įtaką optimizavimo procesui. Užduotis. Darbo eiga. Grafikai.
  Programavimas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2006-01-09
Puslapyje rodyti po