Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programavimas>Informacijos pateikimas Internete technologijos

Informacijos pateikimas Internete technologijos

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. PHP technologija. PHP – kas tai? PHP istorija. PHP versijos. PHP 3. PHP 4. PHP 5. Technologinė schema. Taikymo teorijoje ir praktikoje principai. Palyginimas su analogiškomis technologijomis pagal konkrečius kriterijus. ASP (Active Server Pages). Kainos atžvilgis. Greitis. Platforminis suderinamumas. Kalba. Duomenų bazės. Python. Kainos atžvilgis. Greitis. Platforminis suderinamumas. Kalba. PHP privalumai ir trūkumai. Vystymosi perspektyvos. Išvados.

Ištrauka

Šiame darbe bus bandoma atsakyti į klausimus Kas yra PHP? Kas yra PHP technologija? Kokie tos technologijos privalumai ir trūkumai?
Referate yra šios dalys:
PHP istorija;
technologinė schema;
taikymo teorijoje ir praktikoje principai;
trumpai aptartos PHP versijos ir jų kūrimo etapai;
palyginimas PHP ir kių tokio pat principo programų;
PHP privalumai ir trūkumai;
vystymosi perspektyvos;
išvados.
Taip pat pateiktas literatūros sąrašas, kuriuo buvo naudotasi rašant referatą tema PHP technologija.


Pirmiausia, PHP (angl. PHP – hypertext preprocessor) – tai skriptinimo kalba (angl. scripting language), kuri pačioje pradžioje buvo orientuota tik į Internetą, nors šiuo metu ją galima "drąsiai" pavadinti programavimo kalba, kadangi su ja visiškai galima programuoti ne tik Internetui (angl. web).
PHP istorija
PHP paveldėjo senesnio produkto "griaučius", kurie anksčiau vadinosi PHP/FI. PHP/FI buvo sukurta Rasmuso Lerdorfo (angl. Rasmus Lerdorf) 1995 m., pradžioje kaip paprastas Perl skirptas, kuris buvo skirtas asmenimiam naudojimui, kuris buvo pavadintas "Asmeniniu puslapių kūrimo įrankiais" (angl. Personal Home Page Tools). Vėliau Rasmusas parašė daug didesnį C įgyvendinimą, kuris galėjo komunikuoti su duomenų bazėmis. Rasmusas pagamino kodą PHP/FI kiekvienam, kad pamatytų, kad gali naudotis kiekvienas ir taisyti klaidas (angl. bug)ir patobulinti kodą.
PHP/FI padarė papildomą paketą, kuris jau mokėjo interpretuoti formas (angl. Form Interpretator), kur apima ir dalį dabartinės PHP technologijos, kuri žinoma ir dabar. Ji turėjo panašiai kaip Perl – kintamuosius, automatinių formų interpretatorių kintamuosius ir HTML įdėtą sintaksę. Sintaksė buvo gana paprasta, nors ir limituota, o kai kur ir nenuosekli.
1997 metais buvo PHPI/FI 2.0 – antroji versija, turėjo kelis tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje apie 50 000 domenų, kur apie 1 % domenų Internete.
PHP/FI 2.0 buvo oficialiai išleista tik 1997 m. lapkričio mėn., po beta versijų. Vėliau buvo sėkmingai išleista pirmoji PHP 3.0 versija. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-12-04
DalykasProgramavimo referatas
KategorijaInformatika >  Programavimas
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis198.75 KB
Autoriustadas
Viso autoriaus darbų36 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasLopata
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Informacijos pateikimas Internete technologijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Lopata
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą