Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Programavimas>Puslapių kūrimas naudojant rėmus

Puslapių kūrimas naudojant rėmus

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Rėmų sąvoka. Netscape DevEdge saitas. The CyberDungeon. Mondrian Mašina. Rėmų kūrimo pagrindai. FRAMESET atributai. ROWS ir COLS (apibūdinmas). <FRAME>. Source atributas. Numatomas keičiamas turinys. Keletas paprastų rėmų pavyzdžių. Paprastas kvadratinis rėmų tinklas. Kompleksinis tinkliuko rėmų kūrimas. Rėmų kraštai. Rėmų slenkamoji juosta. Rėmo dydžio keitimas. Nuorodos. Vardų kūrimas. Rėmų atnaujinimas.

Ištrauka

Pirmiausia supažindinsime su Netscape Navigator 2.0, HTML rėmais kuriant nepriklausomai kintamus ir kartais slenkančius langus, kurių išklotinė iškirsto ir susistemina displejų.Taigi tai nėra vien tik vizualiai patrauklu, bet ir palengvina darbą.
Rėmai yra panašūs daugeliu atveju į HMTL lenteles. Jei suprantate kaip lenteles veikia, tuomet jūs greit suprasite kaip dirbti su rėmais. Jei norite ištirti kaip lentelės veikia dar prieš pradedant dirbti su rėmais , žiūrekite Chapter 11, "Formating Content with Tables’’.
Kitaip nei lentelės, rėmai ne tik sudaro duomenis jie sudaro jūsų aplankomą displejaus langą. Faktiškai sudalina langą į individualius, neprikluausomus langus arba rėmus. Kiekvienas rėmas turi savo HTML failą. Kiekvieno failo turinys gali buti keičiamas nepriklausomai nuo kitų, kiekvienas rėmas gali buti aplankomas atskirai.
Geriausias budas sužinoti ką galima daryti su rėmais yra pažiūreti į kelis pavyzdžius.
Netscape DevEdge saitas
Kaip jūs ir galite tikėtis, Netscape rėmų išradejas- turi keleta puikių rėmų pavyzdžių savo tinklapiuse. Figūra 12.1 paimta is Netscape DevEdge vystytojų tinklo parodo langą kuris sudalintas į keletą atskirų rėmų.
FIG 12.1

Nestcapes DevEdge tinklas http://dever ioper.netscape.com parodo puikius pavyzdžius kaip naudotis rėmais atskiriant informaciją nuo navigacijos.
Rėmai šiame puslapyje parodo kaip Netscape išskaido informaciją į du rėmus dešineje, kai tuo metu apribojamos navigacinės funkcijos per du rėmus kairėje.
Viršutinis dešinysis rėmas– kuris užima 80proc. Ekrano pločio, bet tik 20 proc. Aukščio- turi grafinį pavadinimą, kuris tarnauja kaip orientyras padedantis atsiminti kur jūs esate. Šią svarbią funkciją, sukurtą naudojant rėmus galima gauti labia greitai. Kelio ženklai panašiai kaip grafines antraštės šiame rėme gali padėti jums susiorientuoti.
Viršutinis kairysis rėmas- užima apie 20 proc. Horizontaliai… ir apytiksliai 30 proc. ekrano aukščio sudaro viršutino lygmens navigacinį meniu, kuris palieka vietoje kad ir kur jūs eitumete DevEdge tinkle. Renkantis iš meniu jūs pereinate į naują informacijos kategoriją, tokia kaip palaikomą plotą arba biblioteką. Šis grafinis meniu dar parodo šiuo metu pasirinktus plotus
Mygtukas kairiame rėmelyje užima apie 20 proc.ekrano pločio ir 70 proc. aukščio hiperlinkinio teksto pagridų sarašas, kuris sudaro informacinį meniu, šiuo metu pasirinktai kategorijai. Naujas teksto meniu parodomas tame rėme nesvarbu kur vartotojas rinktūsi naują kategoriją iš grafinės kategorijos meniu rėmo esančio virš jo.
Patarimas: Netscape vystė darbus kuriant vien tik kategorinio lygio grafinius meniu, nors lengviau kurti, vien tik tekstinius sąrašus daug numeruojamiems pokategoriniams meniu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-28
DalykasProgramavimo referatas
KategorijaInformatika >  Programavimas
TipasReferatai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis30.1 KB
AutoriusLINAS
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasŠveckus
Švietimo institucijaSmalininkų technologijų ir verslo mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Puslapiu kurimas naudojant remus [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 19 puslapių 
  • Smalininkų technologijų ir verslo mokykla / 3 Klasė/kursas
  • Šveckus
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą